Kahramanmaraş Ovasında doğanın nefes alıp verdiği, ulu çam ağaçlarının gölgesinde stres atmak herkesin özlemi.... 

       ARSAN Grubu'nun hizmet sektöründeki yatırımlarından olan ARSAN CENTER 2004 yılı içerisinde faaliyete başlamıştır.  Kahramanmaraş ilinde önceden bugüne eksikliği yoğun olarak hissedilen spor ve etkinlik alanları Arsan tarafından atılan cesur bir adımla ARSAN CENTER ismiyle kompleks olarak halkın hizmetine sunulmuştur.

       Yapım çalışmaları esnasında hiç bir detayda taviz verilmeden, mimarından işçisine büyük gayretler sonucu meydana gelen tesisimiz halkımızın hizmetindedir.

       Bölgenin en büyük sosyal tesislerinden birisi olan ARSAN CENTER bünyesinde yer alan mağaza ve otel ve merkezler, Hem büyük kongrelere hem de her türlü etkinliğe ev sahibi yapacak yeterliliğe sahiptir.

       İçinde bulundurduğu geniş dağılımlı tesisleri ve doğal ortamla iç içe, göğe doğru uzanan yaşlı çam ağaçları ile, açık alan tesisleri içerisinde ülke genelinde parmakla gösterilen tesislerden biri olmayı başarmıştır.    

       İçerisinde barındırdığı Fitness-Center ve bowling gibi tesislerle Kahramanmaraş'ta ilk ve tek olan merkezimiz, açıldığı günden itibaren halkımızın yoğun ilgisiyle doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

       İlimizde iç turizm adına yeni bir cazibe merkezi olmasını arzu ettiğimiz sosyal tesislerimizin ülke genelinde yaygın olarak tanıtımı yapılmaktadır.

       Sosyal Tesisler içerisinde özel otopark ve özel güvenlik sistemi vardır. Güvenlik ekibi, günün her saatinde tesis içinde ve çevresinde gereken tedbirleri almaktadırlar.

 

  Arsan Grubu Şirketleri;

   
ARSAN TEKSTİL TİCARET
VE SANAYİ A.Ş.
    ARSAN SOSYAL TESİSLER
www.arsantextile.com     www.arsancenter.com